InSiDe_HeLL's FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

InSiDe_HeLL's FoRuM

We are all around the world
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Секс преди.. или след.. или?!

Go down 
+2
BubBa
nelly
6 posters
АвторСъобщение
nelly
Second Lieutenant-User
Second Lieutenant-User
nelly


Брой мнения : 116
Registration date : 31.08.2007

Секс преди.. или след.. или?! Empty
ПисанеЗаглавие: Секс преди.. или след.. или?!   Секс преди.. или след.. или?! Icon_minitimeНед Сеп 02, 2007 1:37 pm

Та, въпросът ми е, какво мислите за девствеността до 1-ва брачна нощ?! Отживелица или въпрос на морална основа?
Превърна ли се сека в мода при днешното поколение (става въпрос за малолетни)?
Методи за конрта цепция се учат в 1-ви курс, с днешната младеш започват да водят полов живот още на 13-14 годишна възраст... това едва ли при всеки е въпрос на свобода... Каква е ролята на възпиранието и занемраило ли се е то?
Интересно ми е какво мислите вие, защото зачестиха случаите на нежелана бременност (в следствие и на абортите) при не пълнолетните.
Върнете се в началото Go down
BubBa
Second Lieutenant-User
Second Lieutenant-User
BubBa


Брой мнения : 85
Age : 33
Registration date : 31.08.2007

Секс преди.. или след.. или?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс преди.. или след.. или?!   Секс преди.. или след.. или?! Icon_minitimeНед Сеп 02, 2007 7:45 pm

Въпрос на избор е кога ще започнеш да водиш полов живот и не мисля че трябва да се казва кое е правилното време! За едни и след първата брачна нощ, за други които нямат намерение да се женят не означава че не трябва да правят секс! И все пак 13-14е много малка възраст. Секса освен удоволстви носи и отговорности и става тъпо едно момиче още твърде младо да се сблъсква с тях. Вярно че всеки сам си шета на акъла, ама 17 годишно забременяло момиче няма да се справи само било то дори и с един аборт.. Просто трябва да се внимава..МНОГО! Wink
Върнете се в началото Go down
http://dustandashes.piczo.com/
cv3t3t0
User
User
cv3t3t0


Брой мнения : 20
Registration date : 02.09.2007

Секс преди.. или след.. или?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс преди.. или след.. или?!   Секс преди.. или след.. или?! Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 5:56 pm

аз мисля че 1-вият път на едно момиче трябва да е с партнъор, в което момичето наистина да е влюбено и този момент да се запони с хубаво. Не възприемам секса за една нощ и после който от където е дошъл........ а това за за зачестелте забременявания мисля че е въпросна сексоална необразованост на днешното поколение, а до някъде за това може да са виновни и родителите че не са обяснили на "невръстните" си деца какви опасности крие това така наречено "удоволствие"
Върнете се в началото Go down
Fr0sTyYy`
Moderator
Moderator
Fr0sTyYy`


Брой мнения : 389
Age : 32
Location : Русе :Р
Registration date : 31.08.2007

Секс преди.. или след.. или?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс преди.. или след.. или?!   Секс преди.. или след.. или?! Icon_minitimeВто Сеп 04, 2007 10:12 pm

ае на мен лично не ми пука кога ще стане смисъл ... да не е с няква к**ва тъпа ами да е с момиче което обичам и тя мен .. а за девствеността при първа брачна нощ не е задължително но смятам че е по добре жената да е девствена ( за мъжа може и не .. не знам така мисля..) защото до колкот мисля мъжа ще се чувства сигурен че тя е чакала този момент .. (ае и аз не знам изнервен съм не знам кви простотии ръся.. )
Върнете се в началото Go down
https://insidehell-forum.bulgarianforum.net
ai_shte_iru_bate
User
User
ai_shte_iru_bate


Брой мнения : 2
Age : 32
Location : rousse
Registration date : 14.09.2007

Секс преди.. или след.. или?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс преди.. или след.. или?!   Секс преди.. или след.. или?! Icon_minitimeПон Сеп 17, 2007 10:48 pm

абе да ви кажа повечето момичета вече го правят или за пари или насила.съгласна съм с тва че трябва да е с човек към когото има чувства(стига тои да не е някои на когото изобщо не му пука и икса само да я изчука) но е добре да има да кажем опит в секса.ще попитате защо.ами щото ако и се падне да се вземе с някои на когото не му пука за нея и да ''правят любов'' на 2 години най много веднъж..... можете да си представите какво ли семеиство ще бъде това.или поне така си мисля аз
Върнете се в началото Go down
http://www.arris.dir.bg
InSiDe_HeLL
Administrator
Administrator
InSiDe_HeLL


Брой мнения : 691
Age : 32
Location : Rousse
Registration date : 27.08.2007

Секс преди.. или след.. или?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс преди.. или след.. или?!   Секс преди.. или след.. или?! Icon_minitimeПет Окт 12, 2007 4:29 pm

Според мен всеки трябва да си реши кога . Понякога обстоятелствата са такива , че ... Да вземем за пример партитата , изпонапили са се те всички като кирки , после като се събудят един до друг и почват ревове , притеснения и простотии . За това според мен трябва сам да си решиш дали си готов за тази крачка . Всяко момче си мечта ( па и момичетата ) . Обаче това за 13-14 годишно да е/е не го приемам просто организма още не се е развил па то ми се е/е . Ако Господ е рекъл аз го напрая след 1-2 години ( пак ако Господ е рекъл ) а пък ако ли не ще се чака до първата брачна нощ ...

П.С.Макар , че няма нищо лошо младоженците да са детствени ... Razz ( поне аз така разсъждавам )
Върнете се в началото Go down
https://insidehell-forum.bulgarianforum.net
Sponsored content





Секс преди.. или след.. или?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс преди.. или след.. или?!   Секс преди.. или след.. или?! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Секс преди.. или след.. или?!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
InSiDe_HeLL's FoRuM :: Sex/Секс :: Sex/Секс-
Идете на: