InSiDe_HeLL's FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

InSiDe_HeLL's FoRuM

We are all around the world
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Поканване на приятели

Go down 
АвторСъобщение
InSiDe_HeLL
Administrator
Administrator
InSiDe_HeLL


Брой мнения : 691
Age : 32
Location : Rousse
Registration date : 27.08.2007

Поканване на приятели Empty
ПисанеЗаглавие: Поканване на приятели   Поканване на приятели Icon_minitimeВто Сеп 18, 2007 10:10 am

Който покани 10-на приятели ( които да са регнати ) ще го направя модератор на 1 раздел. Например аз ( ако не бях админ а обикновен потребител ) и съм поканил 9 приятели , които са се регистрирали , ме правят модератор да кажем на раздел "Забавления" или "Новини" . Колкото повече приятели сте поканили на толкова повече раздели ще сте модератори . Ако вече сте модератори на всички раздели , които са 14 ( това доло горе е 100 приятели ( малко намаление )) , този човек ще го направя Администратор. Като за начало и 5 приятелид да се поканили ще ви направя модератор.Хайде сега канете приятели да може да се издигнете нагоре GL и HF.

П.С.Ако случайно ме няма онлайн пишете на Frosty , той ще се свърже с мен.
П.П.С. Тази "екстра" започва от днес 18 Септември 2007 година.
Върнете се в началото Go down
https://insidehell-forum.bulgarianforum.net
 
Поканване на приятели
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
InSiDe_HeLL's FoRuM :: How's the Forum/Как е Форума :: How's the Forum/Как е Форума-
Идете на: